strec film nedir

Streç film hayatımızda yeni bir kolaylık firmamızda el ve otomatik makinalarda sarım yapılabilecek şekilde iki grupta üretim yapılmaktadır.streç film ürünlerimiz yüksek kaliteli  dowlex malzemeden imal edilip ürünlerimiz 5 katlıdır buda ürünlerimizin daha esnek dayanıklı ve daha iyi yapışmasını saglar ürünlerimiz yüzde 300 gerdirme üzelligi ile piyasada kalitesinden adını söz ettirmektedir.

streç film kullanımı gün geçtikçe ülkemizde dahada yaygınlaşmakta olup firmaların zaman işiçilik ve ambalajlama giderlerini önemli oranda maliyetini düşürmektedir.

streç film ürünlerinizi normal şartalarda -40 c +80 kadar dayanıklıdır yağmurdan etkilenmez ürünlerinize tam koruma sağlar.
 
 
 
karaca strecmakina streci

BİZ KİMİZ?

Firmamız 1996 yılında faliyetlerine başlamıştır.Firmamız Palet streç film Power streç film Renkli el ve makina strech film imalatı ve üretimi yapmaktadır. DEVAMINI GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

NELER YAPARIZ?

17 micron - 23 micron 30 micron - 46 micron el streci ve otomatik streç sarma makinaları, yatay strec sarma makinaları için 5 cm 'den başalayıp 50 cm streç film DEVAMINI GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

REFERANSLARIMIZ

  • Karaca Streç
DEVAMINI GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Tüm Hakları Saklıdır.